Produkty
307V 280AH 86kWh zásobník energie
video
307V 280AH 86kWh zásobník energie

307V 280AH 86kWh zásobník energie

Typ produktu: 307V 280AH 86kWh nabíjateľný lítium-železofosfátový modul
Model modulu: 51,2V 280AH LFP 1P15S / 6PCS
Kapacita systému: 307,2 V 280 AH
Využiteľná kapacita: 77,414 kWh(90% DOD)

Vlastnosti produktu

 

1. Vysoké využitie kapacity:Podporuje 90% hlboké vybitie (DOD) s využiteľnou kapacitou 77,414 kWh, plne uvoľňuje potenciál batérie a znižuje plytvanie kapacitou.

 

2. Flexibilný modulárny dizajn:Skladá sa zo 6 štandardných modulov, každý modul meria 450 mm x 770 mm x 240 mm a váži približne 81 kg, čo uľahčuje prepravu, inštaláciu a budúce rozšírenie alebo údržbu.

 

3. Pohodlné inteligentné monitorovanie:Je vybavený duálnymi komunikačnými rozhraniami RS485 a CAN, dokáže prenášať údaje o stave batérie v reálnom čase, čo používateľom umožňuje na diaľku monitorovať a presne riadiť prevádzku batérie.

 

4. Prispôsobivosť silného napätia:Prevádzkové napätie pokrýva 259,2~345,6V, s nominálnym napätím 307,2V, kompatibilné s rôznymi zariadeniami na ukladanie energie alebo napájacími systémami, ponúka vynikajúcu kompatibilitu.

 

5. Široká geografická adaptabilita:Prevádzková nadmorská výška Menej alebo rovná 2 000 m, v kombinácii s prevádzkovými podmienkami pri vysokej teplote a vlhkosti môže uspokojiť potreby skladovania energie vo väčšine oblastí s nízkou- a strednou-nadmorskou výškou vrátane rovín a kopcovitých oblastí.

 

product-1200-800

 

Špecifikácia produktu

 

Položky

Špecifikácia

Názov produktu

Nabíjateľný lítium-železofosfátový modul

Model modulu

51,2V 280AH LFP 1P15S / 6KS

Kapacita systému

307,2 V 280 AH

Nominálna kapacita

86.016kWh

Využiteľná kapacita

77,414 kWh (90 % DOD)

Menovité napätie

307.2V

Pracovné napätie

259.2~345.6V

Nabíjacie napätie

345.6V

Max. Nabíjací prúd

100A

Max. Výbojový prúd

200A

Komunikácia

RS485, CAN

Skladovacia teplota

0 stupňov -45 stupňov (odporúčané)

Skladovacia vlhkosť

Menej ako alebo rovné 85 % (RH)

Pracovná teplota

Nabíjanie: 0 stupňov -50 stupňov

Vybíjanie: -20 stupňov -50 stupňov

Pracovná vlhkosť

Menej ako alebo rovné 95 % (RH) Žiadna kondenzácia

Pracovná nadmorská výška

Menšie alebo rovné 2000 m

Ochrana proti vniknutiu

IP20

Ochranná trieda

IP20

Hmotnosť

~81 kg (*množstvo modulu)

Rozmer

450 mm * 770 mm * 240 mm (1 modul)

Modulové množstvo

Modul: 6ks

Život cyklu

>6000 (25 stupňov), 80% EOL

Dizajnový život

10 rokov (25 stupňov)

 

Aplikačné scenáre

 

product-750-560

Vhodné pre priemyselné a komerčné elektrárne s dlhodobým{0}}akumuláciou energie, mimo{1}}systémy napájania z rozvodnej siete v odľahlých oblastiach a iné scenáre s prísnymi požiadavkami na životnosť zariadení. Môže nepretržite a stabilne fungovať desať rokov bez-veľkej výmeny základných komponentov, čím sa výrazne zvyšuje návratnosť investícií do projektov.

Môže sa použiť na kompenzáciu špičkového zaťaženia v továrňach, núdzové napájanie vonkajších technických zariadení a núdzové napájanie pre lekárske aplikácie. Keď sa vyskytnú okamžité vysoké požiadavky na energiu, ako je spustenie výrobného zariadenia alebo núdzové nasadenie zariadenia, môže rýchlo poskytnúť stabilnú podporu napájania a zabezpečiť prevádzkovú kontinuitu.

product-750-560
product-750-560

Prispôsobiteľné pre vnútorné skladovacie priestory energie, distribuované systémy skladovania fotovoltaickej energie vo vlhkých pobrežných oblastiach a zariadenia na skladovanie energie v oblastiach s vysokými zrážkami počas južného obdobia dažďov. Môže fungovať stabilne aj v prostredí s vysokou vlhkosťou bez potreby ďalších zložitých ochranných zariadení.

Vhodné na-akumuláciu energie v domácnostiach (zabezpečuje nepretržité napájanie na viac ako 24 hodín po výpadku prúdu), malé mikrosieťové systémy (poskytujúce stabilné napájanie vzdialeným dedinám a poľným pracovným staniciam) a napájanie na ukladanie energie pre karavany a kempingy. Dokáže podporovať normálnu prevádzku základných elektrických zariadení bez častého nabíjania.

product-750-560
product-750-560

Dá sa použiť v spojení s distribuovanými fotovoltaickými systémami (kompatibilnými s bežnými fotovoltaickými nabíjacími zariadeniami na dosiahnutie efektívneho ukladania solárnej energie) a pripojenými k-zariadeniam na ukladanie a dobíjanie energie na strane siete (kompatibilné s parametrami štandardného nabíjania siete a flexibilne reagujúce na stratégie oceňovania elektriny v špičke a mimo{1}}špičky), aby sa splnili pohodlné potreby nabíjania vo viacerých scenároch.

 

 

 

Štandardizované balenie a preprava

 

V rámci štandardizovaného prevádzkového postupu sa balenie a preprava modulov skladovania energie Jingsun 307V 280AH implementuje úplne štandardizovaným spôsobom: Podľa postupov balenia kompatibilných s produktom sa batérie balia do prispôsobených drevených prepraviek podľa špecifikácií.
Prepravky sú označené štítkami „Zaobchádzajte s opatrnosťou“ a „Vlhkosť-odolné“ podľa priemyselných noriem ochrany a tiež nesú jedinečné kódy pre internú sledovateľnosť, čo zaisťuje presné overenie po prijatí zákazníkom. V súlade s normami ochrany lítiových batérií sú drevené prepravky rovnomerne vystužené strečovou fóliou, aby sa minimalizovalo poškodenie pri preprave počas balenia.
Stohovanie a nakladanie dodržiavajú štandardy skladovej a logistickej prevádzky s usporiadaním paliet a zabezpečením na zvýšenie stability. Všetky logistické uzly sú synchronizované so zákazníkom, čo predstavuje jasne definované prepojenia spolupráce v procese.

 

product-1200-800

 

Tento štandardizovaný proces, od balenia až po logistiku, nielenže zaisťuje, že batérie budú dodané neporušené, ale tiež poskytuje zákazníkom väčší pokoj v súvislosti s dodávkami materiálov prostredníctvom istoty procesu.

 

FAQ

Otázka: Aký je rozdiel medzi nominálnou kapacitou modulu a využiteľnou kapacitou?

Odpoveď: Nominálna kapacita je 86.016 kWh, podporuje 90 % hlbokého vybitia (DOD), so skutočnou využiteľnou kapacitou 77,414 kWh, čím sa plne uvoľňuje potenciál ukladania energie.

Otázka: Pre aké scenáre je tento modul vhodný?

Odpoveď: Vhodné pre veľké/dlhodobé{0}}scenáre spotreby energie, ako je napríklad-akumulácia energie v celom dome, kompenzácia špičkového zaťaženia v komerčnej a priemyselnej oblasti, napájanie mimo-sieť a malé mikrosiete.

Otázka: Aké požiadavky na veľkosť/hmotnosť by sa mali zohľadniť pri inštalácii modulu?

Odpoveď: Jeden modul meria 450 mm * 770 mm * 240 mm a váži približne 81 kg (6 modulov na sadu). Vyžaduje sa nosná-konzola a dostatočný priestor na údržbu.

Otázka: Čo znamená životnosť cyklu a životnosť dizajnu?

Odpoveď: Životnosť cyklu presahuje 6 000 cyklov (80 % zachovanie kapacity) pri 25 stupňoch a konštrukčná životnosť je 10 rokov, pričom obe zaisťujú dlhodobé-stabilné používanie.

Otázka: Dá sa normálne používať v-prostredí s nízkou teplotou?

Odpoveď: Teplota nabíjania 0 stupňov ~ 50 stupňov, teplota vybíjania -20 stupňov ~ 50 stupňov, môže sa normálne vybíjať v prostrediach s nízkou teplotou.

Otázka: Aké sú využitie rozhraní RS485 a CAN?

Odpoveď: Podporuje{0}}prenos prevádzkových údajov v reálnom čase, ako je napätie a kapacita, čím zákazníkom uľahčuje vzdialené monitorovanie a správu zariadení.

Otázka: Ako je zaistená bezpečnosť modulu počas prepravy?

Odpoveď: Zabalené v prispôsobenej drevenej debne (s kódom vysledovateľnosti) podľa štandardných postupov, vystužené stretch fóliou a paletizované, so synchronizáciou logistických uzlov so zákazníkom v reálnom{0}}čase.

Otázka: Aká bežná údržba je potrebná?

Odpoveď: Udržujte prostredie suché, bez kondenzácie{0}}a čisté. Pravidelne kontrolujte prevádzkové údaje cez komunikačné rozhranie; nie sú potrebné žiadne zložité operácie.

Otázka: Je kompatibilný s konvenčným nabíjacím/invertorovým zariadením?

Odpoveď: Prevádzkové napätie pokrýva 259,2~345,6V, prispôsobuje sa štandardnému nabíjaciemu napätiu 345,6V, kompatibilné s väčšinou bežných fotovoltaických meničov a nabíjačiek.

Otázka: Čo znamená stupeň ochrany IP20?

Odpoveď: Môže zabrániť vniknutiu pevných cudzích predmetov väčších alebo rovných 12,5 mm a je vhodný do suchého/vysokovlhkého (ne-kondenzujúceho) vnútorného prostredia, pričom spĺňa základné požiadavky na ochranu.

 

product-1200-1597

Populárne Tagy: 307v 280ah 86kwh skladovanie energie, Čína 307v 280ah 86kwh výrobcovia skladov energie, dodávatelia, továreň

Zaslať požiadavku